Nieuwetijds kinderen en ouders worden door Elohim Master Healers begeleid bij angst, boosheid, verdriet, gedrag- en leerproblemen, overprikkeling, allergie of slapeloosheid.
Veelal gaat het om kinderen die bijzonder gevoelig zijn en soms ook de onzichtbare wereld waarnemen. Zij hebben daarvoor erkenning en begeleiding nodig, zodat er zo min mogelijk school-, gedrag- , aanpassingsproblemen, boosheid of verdriet ontstaan. Vaak hebben ouders zelf nooit te maken gehad met een dergelijke gevoeligheid en waarnemingsvermogen en zij weten daardoor niet altijd wat hun kind ervaart. Het kind vindt thuis en op school geen bevestiging van de zielsgevoeligheid en het anders waarnemen en twijfelt vervolgens aan zichzelf. Het gaat zich vergelijken met andere kinderen en zal zijn essentie en wezenskwaliteiten onderdrukken in de behoefte ook zo te zijn en te doen, als de anderen. Voor ouder en kind is het van wezenlijk belang om de subtiele kwaliteiten en vaardigheden van zijn ziel en essentie te leren kennen, benoemen, beschermen en aan te moedigen. Dit zal alles uitmaken voor het geluk van het kind, zijn relaties, levensbestemming en verbondenheid. Hiervoor zijn specifieke Master Healer Readers nodig die de diepere lagen van de ziel van het kind kunnen lezen en begrijpen. Die zelf ook een multidmensionaal nieuwetijdskind zijn. Zij kunnen vaak woorden geven (aan ouder en kind) aan wat de ziel van het kind voelt en hoe het de dingen opneemt, daar waar het kind dat zelf nog niet weet of begrijpt.
Voor helende en helderziende begeleiding van ouder en kind Hiervoor kun je een live of telefonische consult afspraak maken met een van de ervaren Elohim Healers die zelf ook nieuwetijds kinderen zijn en van hun gevoeligheid uiteindelijk hun beroep hebben gemaakt. E: info@elohim-centre.org
Gedragskenmerken die de Elohim Healer, Reader, Coaches in hun praktijk tegenkomen
- veel huilen als baby
- soms dromerig
- angstig (om te slapen)
- schimmen zien die niet fysiek zichtbaar zijn
- boosheid en verdriet overnemen van de omgeving (en afreageren)
- concentratieproblemen of bedplassen
- niets kunnen opnemen of leren als het niet zinvol voelt
- gevoelig zijn voor sferen, stemming, spanning, emotioneel reageren op omgeving
- voedingsintolerantie
- geen vlees willen eten, koemelk niet verdragen, allergie
- huidproblemen, astma
- soms dyslexie
- sterk intuïtief, soms paranormale vermogens, last van stemmen
- de ziel is zeer liefdevol en kent een hogere graad van zuiverheid en eerlijkheid
- rechtvaardig, origineel, bijzonder
- Indigo kinderen die geboren worden om de oude maatschappij omver te werpen kunnen snel boos en heel ontactisch zijn. Goede begeleiding is vaak nodig.
Ondersteunende tips:
- Elohim Master Reading-Healing consulten (live of op afstand)
- Home & Office Healer voor in de slaapkamer
- - Lemurische engel tinctuur van de Elohim Krachtplaats
De Elohim edelstenen in de in de Home & Office Healer fles brengen lichtactivatie en bescherming voor aura, huis en werkplek. Ze helpen de gevoelige en bewuste nieuwetijds mens te beschermen tegen astrale of duale sferen en stralingen, aardstralen, wateraders en entiteiten. Tevens creëren ze door hun enorm hoge lichtfrequenties een prachtig positief liefdesveld dat de hele omgeving optilt. - Een specifieke (aardende en arurabeschermende) edelsteenhanger, bio kruiden tinctuur, zelfrealisatie tinctuur > mail een foto en boek een kort tel consult voor de juiste steen of tinctuur
Contact www.sebastiaankahle.nl
Veel jonge kinderen en baby’s met deze kenmerken zijn sterrenkinderen Zij komen uit hogere lichtsferen en zijn geboren met een speciaal doel. Zij hebben een persoonlijke taak om mensen, dieren of planten en de nieuwe maatschappij te helpen. Nu zij in een aards lichaam zijn voelen zij zich soms verdrietig, eenzaam zonder alle geestelijke lichtwezens om zich heen en ook beperkt. Ze vinden met hun subtiele licht en gevoeligheid vaak ook geen gelijkgestemden, geen aansluiting en gaan daarom twijfelen aan zichzelf. Zij kunnen zich daardoor soms intens verlaten voelen. Omdat zij niet kunnen uitleggen dat zij de eenheid van Universele Liefde en het Bovenwereld Licht missen, kunnen babys en peuters veel huilen. Zij zien, voelen en horen vaak veel meer dan wij denken. Ze doen zo veel gevoelsindrukken op dat ze deze niet altijd goed kunnen verwerken. Daardoor kunnen boosheid, slapeloosheid, huilbuien en onaangepast gedrag ontstaan. Bepaalde kwaliteiten en ook hun zielendoel op aarde kunnen pas werkelijk naar voren komen als ze op tijd bevestigd worden in wie en hoe ze zijn als ziel. Daarnaast hebebn ze juist ook grenzen, regels, aarding en een fundering in de oude maatschappij nodig om de vernieuwing te kunnen brengen vanuit hun fijngevoelig Licht om uiteindelijk gelukkig te zijn.
Sterren- en kristalkinderen herkennen we vaak aan hun grote sprekende ogen en hun helderheid. Ze stralen licht uit. Dit betekent niet dat ze altijd liefdevol zullen zijn.
Reageren op kosmische, atmosferische en magnetische veldverstoringen Veel nieuwetijds kinderen reageren sterk op kosmische, atmosferische en magnetische veldverstoringen. Ze lijken dan chaotisch, emotioneel en onevenwichtig. Door het dragen van bepaalde edelstenen of het gebruiken van remedies zullen ze hiervoor minder kwetsbaar zijn en kunnen ze in het algemeen ook beter omgaan met het ‘oppikken’ van teveel signalen en stemmingen. Ook (afstand) healing met aurabescherming en meer aarding geeft vaak goede resultaten in onze praktijk. Zo zal geleidelijk aan het leven in deze aardse realiteit minder zwaar lijken en kunnen ze op de eerste plaats gewoon kind zijn. Daarnaast is het goed als er erkenning is voor hun eventuele spiritualiteit, hun paranormale waarneming en hun anders zijn, zonder dat hier de nadruk op komt te liggen.
Als er reeds vroeg wordt begonnen met heldervoelende begeleidende (live of telefonische) consulten zullen ouders veel sneller bij kunnen sturen vanuit begrip over wat er in het onder- en bovenbewuste van het kind en diens ziel, leeft. Dan blijft de mooie ziel op de voorgrond i.p.v. een aangepaste, onechte persoonlijkheid. Door aanvoelende en wijze ouders zullen kinderen verbonden, open en in balans kunnen blijven. Dan kunnen het gelukkige volwassenen worden die goed in relaties en in nieuwetijds organisaties kunnen functioneren.
Joke ElZiam Nootebos
Impulsiviteit, hyperactiviteit, slechte reactietijd, de aandacht er niet bij houden Dit alles kan verminderen met de juiste, specifiek op het kind afgestemde middelen en een reading met coaching van de ouders en het kind!
Auteursrechten De auteursrechten op deze tekst zijn voorbehouden.
|