|
Vacature 4-5 dg p.w. incl. vele weekenden
Je werkt op di, vr, za en zo. Op ma, wo en do ben je vrij. Ruildagen kun je met je collega Conny bespreken zoals zij ook met jou kan doen. Verblijven op de Elohim Krachtplaats in overleg en bij voorkeur. Wil je elders wonen vermeldt dit dan. Op termijn behoort doorgroeien naar een eventuele andere functie tot de mogelijkheden, mits zinvol voor het centrum.
5de dag werk - Voor diegene die een eigen healerspraktijk hebben gehad en ook sessies onder de paraplu van het Elohim Centre willen geven, zijn woensdag en donderdag de geschikte dagen. Of je toegelaten kunt worden als Elohim Healer zal pas na enige maanden samenwerken, of na een Elohim opleiding, duidelijk worden. - Kun je, naast je 4 daagse hoofdtaak, ander belangrijk, omzet vegrotend werk voor ons doen, laat het ons weten!
Vereisten Heb je stage gelopen bij Elohim of workshops gevolgd, ben je een bewus te, gevoelige niet-roker, houd je van koken, schoonmaken en gasten een welkomsgevoel geven? Kun je je handen flink uit de mouwen steken? Kom dan samen wonen en werken met ons dynamisch, open team. Samen met Conny draag je zorg voor de tuinen, het koken en de accommodaties. We zoeken iemand die (op den duur) representatief kan zijn voor het Elohim Centre, de krachtplaats, tuinen en visie en het fijn vindt met gelijkgestemden openhartig, betrokken en toch krachtig, te functioneren. Iemand die aansluit bij de gasten die vertellen over de ervaringen van de Elohim workshops, sessies en hun eigen zelfrealisatie-processen. Het zou fijn zijn als je ook mee kunt helpen of zelfs leiding geven, in de biologische moestuinen. Wil je genieten van het samenzijn, ben je een teamplayer met nieuwetijds bewustzijn met hart voor de nieuwe aarde, je eigen groeiproces en onze organisatie?
We vragen een kok-schoonmaker-tuinvrouw/man-coördinator-gastvrouw/heer
Samen met Conny beheer je de verblijfsaccommodatie(s), de catering, schoonmaak, voedselvoorraad en het welkom. Je geeft leiding aan eventuele meewerkende participanten / stagiaires /vrijwilligers en werkt zelf ook mee. Dagelijks wordt er voor groepen van 10-30 pers. gekookt. Hiervoor kun je ingewerkt worden. Je hebt heel afwisseld werk. Denk aan schoonmaak, workshop catering, was draaien, beddenwissel, camping sanitair, groenten en kruiden verbouwen, cliënten welkom heten, meedenken en PR verzorgen (d.m.v. folders en gesprekken met gasten).
Wat realiseer je`voor jezelf? Een super snelle en bewuste innerlijke ontwikkeling, verblijven en werken in een nieuwetijds, non-duale,gemeenschap op een multidimensionale Krachtplaats waar je meer van jeZelf kunt zijn en waar met je meegedacht wordt.
Samen bouwen aan een nieuwe maatschappij
Vereisten op een rijtje
- Je hebt een wens en motivatie om te willen (wonen), werken, deelnemen en bijdragen aan een nieuwetijds werkgemeenschap, levend in eenheid met de natuur en elkaars Ware Natuur.
Bereidheid tot spirituele groei door regelmatig Elohim workshops en sessies te volgen zodat je bijblijft met de bewustzijns groei van de Elohim (be)zoekers en collega's. .
- Overzicht en inzicht
- Wij-gevoel, gemeenschapszin
- Nieuwetijds bewust
- Bezig met zelfrealisatie
- “Aanwezig” , helder, vanuit het hart en gefocust zijn
- Liefde voor de natuur, het eten, mensen en spirits
- Openhartig
- Zakelijkheid in eenheid met spiritualiteit (brengen)
- Coachingskwaliteiten t.o. vrijwilligers
- Teamplayer
- Timemanagement, productief, effectief kunnen werken
- Gestructureerd zowel als flexibel kunnen zijn
- Kunnen plannen, coachen, coördineren en prioriteiten stellen na ingewerkt te zijn
- Fysieke, emotionele, psychische en energetische stabiliteit
Contact en route Stuur je CV, een foto, een tekstje met je motivatie, iets over jezelf en je ervaringen naar: E: info@elohim-centre.org
Wel/geen reactie van ons
Op de vacature krijgen we veel reacties binnen, ook van mensen die verplicht moeten solliciteren. We zullen daarom niet reageren op sollicitaties waarbij niet voldoende wordt gereageerd op onze vereisten. We reageren alleen per mail, bellen of langs komen heeft geen zin tenzij als bezoeker/cliënt van onze kristalwinkel, bezoekerstuinen of huiskamerrestaurant, waar je de sfeer kunt proeven en tijdens het eten kunt kennismaken met het team als je dit tevoren zegt.
|