Gemeenschap die elkaar bijstaat in tijden van nood

Maak je deel uit van een gemeenschap welke elkaar kan bijstaan in tijden van nood?

Door Joke ElZiam Nootebos
www.elohim-centre.org

 

 


Als Lichtdragers stappen we steeds meer uit de consumptie-maatschappij en de oude tijdslijnen.
We zullen ons bewustzijn, gavens en hart delen met de natuur, haar spirits en Moeder Aarde, net als in het oorspronkelijke Lemurië.
Meer dan 50% van de mensen, de gevoelige en bewuste, zijn al aan het meebewegen met de op handen zijnde Gouden Tijd.
Het nieuwe Leven vanuit Hart, Ziel en Eenheid is al onomkeerbaar!
Helaas kan lang niet iedereen al uit de oude matrix, het oude  gedrag en de daarbij passende denkwijze stappen.
Na hun dood zullen deze mensen terug keren naar een parallelle aarde in een andere tijdslijn om langzamer te groeien. 
Op de aarde die zich sinds dit jaar aangepast heeft in de hogere trillingen,  gaat dat niet meer.

Ook zal een deel van de mensheid kiezen voor een meer cyber bestaan met veel technologie
Zij zullen minder gevoelig en minder van het hart gaan worden in hun toekomstige tijdslijn maar wel blijven bestaan op aarde.
In hen keren oude Atlantische en geavanceerde kennis terug. Maar wordt dat voor het wijgevoel, voor schoonheid, welzijn en gemak gebruikt? Dient het de nieuwe harmonische samenlevingen?

De komende 3 jaar staan we voor een uitdaging van keuzes maken:

Zullen we de technologie voor eigen doelen en eigen gewin gebruiken of vanuit het hart voelen wat ons en de samenleving schaadt doordat we minder zullen leven vanuit de eigen lichaams-intuïtie, ons helderwordende gevoel voor elkaar, onze harmonie en bezieling?
Gaan we kijken naar de wereld vanuit ogen die verbonden zijn met liefde, mededogen, God, helderwetenheid en heldervoelendheid of alleen nog maar met geavanceerde technische lenzen die velen straks zullen hebben?

Komende uitdagingen voor de Lichtdragers
Kunnen we de neiging van alles te willen bezitten loslaten en vertrouwen op God/het Goddelijke dat ons begeleidt en precies brengt wat we nodig hebben en wat we vragen? Oefenen we dat al voldoende?
Besteden we daar nu meer tijd aan als bewuste Mens met een Taak?
Kunnen we al standvastig genoeg geloven in dagelijkse hulp en wonderen?

Welke mensen en plekken zouden jou helpen in tijden van uiterste chaos en wie en waarbij zal jij willen helpen?

Kunnen we de neiging ons vast te klampen aan onze relatie, werk- of woonplek loslaten omdat we standvastig geloven in de gróte Liefde, Welzijn en Overvloed waardoor we dit ook gaan creëren?
Waardoor we met of zonder relatie, werk of woonplek ons even zo Volledig en Heel weten?
Welke mensen en plekken zouden jou helpen in tijden van uiterste chaos en wie en waarbij zou jij willen helpen? Welk netwerk heb je bij jou in de buurt?

Maak je deel uit van een gemeenschap welke elkaar kan bijstaan in tijden van nood?
Nu nog hangt de vernieuwing, menselijk en maatschappelijk gezien, uiteindelijk steeds weer af van geld.
Kun jij je innerlijk al losmaken van geld of je angst om geld (te verliezen)?
Is er al genoeg vertrouwen op je aardse en Bovenwereld team en gemeenschap?

Het Masterplan van de Gouden Eenheids-tijd en Gaia in de stof trekken
Vertrouwen dat er gezorgd wordt voor welzijn en overvloed? Ben je al zover om dit veilige gevoel te vertrouwen, voor te leven en ook te verspreiden onder andere mensen?
De komende 3 jaar wordt dat voor leven en verspreiden onze uitdaging!
Alleen hierdoor gaat het Goddelijk Bewuste Wij-Hart en onze Creatiekracht de overhand nemen!
Zo zullen we het Masterplan van de Gouden Tijd en Gaia in de stof trekken.

Alleen door een angstloze, samenwerkende en voorlevende bewustzijnsomslag onder een grote groep Lichtdragers, zullen chaos-, schaduw-, onderdrukkings- en angstvelden uit een vallen
Het is onze verantwoordelijkheid als bewuste Lichtdragers deze Taak en Bewustzijnsgroei minstens zo belangrijk te maken als onze dagelijkse aardse taken, rollen en gewoontepatronen!
Er is geen tijd te verliezen, doe niet net alsof alles gewoon doordraait.
Ga niet gewoon door zoals je deed! Je hebt een kosmische Taak!
We kunnen het! Het Masterplan ligt klaar en ons Bovenwereldteam staat klaar, nu Jij nog als aardse Goddelijke medewerker!
Stel je dagelijks 5 minuten voor hoe je wilt leven, hoe een Hart-superbewuste liefdevolle gemeenschap eruit ziet en je trekt het al aan.
Al dezelfde bezielde gedachten van iedereen vormen een krachtig netwerk en oproep waardoor het manifest wordt!
Je bent medeschepper!


Tijdens de workshop van 28 sept en 26 okt oefenen en ervaren we onze Divine Creatie-kracht, Geneeskracht en het doen van wonderen!

Workshop 28 sept. op de Elohim Krachtplaats met Joke ElZiam Nootebos

Workshop 26 okt. op de Elohim Krachtplaats met Joke ElZiam Nootebos