Elke vrijdag vrijwilligerswerk omkruid wieden

Door Joke ElZiam Nootebos
Elohim Centre

Vrijwilligers bessenstruik.jpg

Elke vrijdag gaan we vanaf 10 uur tot 15 uur onkruid wieden in de Helende Elohim tuinen. (En het is helemaal prima als je niet elke vrijdag kunt.) En natuurlijk hebben we ook mooie bewustzijnsgesprekjes met elkaar en Joke! Na afloop kun je er op eigen gelegenheid nog heerlijk mediteren.

De Helende Elohim Tuinen zijn een multidimensionaal geschenk van de Bron.

De tuinen en Elohim Krachtplaats ankeren als enigste plek direct ieders Godsvonk in het lichaam. Dit is het uiteindelijke doel van ieders incarnatie wat alleen op aarde mogelijk is! Je voelt het Licht al al als je aan komt rijden!
De Elohim Krachtplaats, bedoeld voor individuele en planetaire verlichting, is dan ook een gift om er als Lichtwerker te kunnen werken.
 
Joke: "Ik doe wat ik kan samen met de 2 bewoonsters van de Elohim gemeenschap maar we redden het gewoon fysiek niet om alle Helende Tuinen te onderhouden!"
Daarom deze oproep om te helpen!
 
De tuinen blijven ook volledig actief mét onkruid en overwoekering maar graag wil ik wat terugdoen voor dit Divine Geschenk dat we in Nederland gekregen hebben!
Daarom probeer ik/wij ze te onderhouden en bovendien zijn de Lichtdragers-vrijwlligers-gesprekken, het mooie, gezamenlijke eenheidsveld  voor mij en ieder heel waardevol!
 
De Krachtplaats en tuinen werken ook op afstand voor de hele samenleving en omslag van de wereldziel
Ze werken voor hen die er nog steeds mee verbonden zijn (ondanks dat dagbezoek niet meer mogelijk is) Dus ook voor diegenen die de Elohim zelfrealisatietincturen van de Helende Tuinen gebruiken (bestellen bij www.sebastiaankahle.nl).
Het meest direct helpen zij de eigen bewoners én de chalet-gasten die één week of langer blijven logeren én de vrijwilligers voor de tuinen. 
Allemaal ontvangen zij Divine Lichtcodes voor het volgende bewustzijns-hart groei.

Het voelt er zo hoog in het licht, zo paradijselijk en zo mooi!
En natuurlijk worden we er ook heel blij van! Het voelt er zo hoog in het licht, zo paradijselijk, zo mooi en het is er zo vol bloei, zingende vogels, reeën, eekhoorns, rust, kwakende kikkers en ... ; Divine eenheidsenergie!
De afgelopen workshop van mij en alle deelnemers heeft alles nog hoger in de Liefdes-Harmonie trilling van volheid gezet. Alles straalt gewoon en ikzelf erbij!
 

Wil je mij, Joke, op vrijdag of langdurig logerend, komen helpen en ben je ook in staat om fysiek meerdere uren onkruid te wieden?
Geef dan aan wie je bent, waarom je mee wilt doen. 
mail naar joke@elohim-centre.org

 

Voor diegenen die niet weten waar we zitten op deze 5 ha groene oase en landelijk gelegen Elohim Krachtplaats:
Ruiten A Kanaal west 26, 9566 TL, Veelerveen (op de grens van Gr-Fr-Dr en Duitsland)