Een frisse wind waait door het Elohim Centre
|
In de loop der jaren is er een oerwoud aan uitzonderingsregels met verblijfs- e.a. kortingen ontstaan en blijkt dat lastig voor nieuw personeel dit allemaal uit te zoeken. Het vraagt te veel rekenwerk en administratief gedoe. Vandaar dat we een aantal veranderingen doorvoeren: Veranderingen voor de verblijven- Vanaf 1 september stappen we over op een nieuw systeem voor de verhuur van onze vakantiehuisjes, blokhutten en chalets. Je kunt dan alleen nog een weekend (vr t/m zo), midweek (wo t/m vr) of week (vrij-vrij) boeken. - De camping is nog wel per nacht te boeken.
- Er is een nieuwe lijst met verblijfstarieven beschikbaar waarin we de kosten all-in berekend hebben zodat overzichtelijker is wat de kosten zijn voor elk verblijf. Ook kan je gemakkelijker zien wat de verschillen zijn tussen de verschillende verblijven.
Veranderingen voor workshopdeelnemers-Vanaf 1 september krijgen de workshopdeelnemers die een vakantiehuisje, blokhut of chalet boeken, een waardebon van 35,- die te besteden is in de edelsteenwinkel. De korting die eerder werd gegeven op de verhuur van de verblijven in een workshopweekend, vervalt hiermee.
- Gratis overnachten op de camping voor workshopdeelnemers blijft ook bestaan.
Klik hier voor openingstijden edelsteenwinkel en helende tuinenTelefonische bereikbaarheidTelefonisch zijn we bereikbaar van wo t/m za 9.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur. |
Auteursrechten
De auteursrechten op deze tekst zijn voorbehouden.
Volg ons op:
In deze tijd van grote veranderingen waait er ook een frisse wind door het Elohim Centre.