Falling in love: een relatie vanuit Zijn en Essentie
|
Wat betekent werkelijk vrij zijn? Elke relatie is bedoeld als spiegel en groei voor je eigen ontwakingsproces. Maar, hoe zit dat nu eigenlijk?Vanuit de ervaring van eenheid met de Bron hebben we vaak dromen en verlangens over hoe het zou kunnen zijn hier op aarde. We wensen die eenheid weer te ervaren met de ander, vanuit dit perspectief en de enorme prachtige ervaringen die we kennen vanuit de sferen. Maar, wat nu als het ‘ik’ loslaat?Wat als je de stilte ingaat, met jezelf, in jezelf? Wat nu als jij jeZelf ontmoet? Je gedachten ophouden over (hoe mooi) de relatie (is)? Wat nu als de woorden niet meer komen? Er geen gedachten meer zijn om te willen vrijen, als er geen beweging voelt uit te willen reiken naar de ander om iets op te vullen in jezelf? Of als je geen geborgenheid meer zoekt bij de ander, je geen bevestiging meer zoekt van de ander? Wat nu als je geen veiligheid meer zoekt in het samenzijn met de ander? Wat nu als jij je gaat realiseren dat jij Liefde Bent? Falling in Love; de weg ernaar toeDieper en dieper zak je in Stilte, val je naar binnen, reik je niet meer uit voor eigen opvulling, maar voel je jeZelf in jou. Je vindt steeds minder ergens wat van, laat meningen los en volgt de stroom van wat wil. Je merkt dat je partner (en anderen) je minder begrijpen. Je voelt soms oordelen en gepraat achter je rug. Je partner kan het gevoel krijgen niet meer nodig te zijn. Mensen grijpen door je heen. Het voelt spannend ook dat los te laten en misschien moet je ook gaan. Je gaat voor je hoogste doel, jouw missie… Dat komt op de eerste plaats. Je wordt de Liefde, de missie. De relatie mag erbij of laat los, maar is niet langer de Bron van je bestaan. Je gaat mogelijk je grootste angst voorbij…Dat is LIEFDE! Heb jij ook het gevoel een volgende stap te willen zetten?Diep naar binnen te willen vallen, Stil te worden in jeZelf? Sociale patronen te gaan doorzien en los te laten? Steeds vaker gedachten niet meer te volgen, de ik-doener los te laten, ego te doorzien, te gaan doorzien waar het ‘ik’ nog aan het ‘ik’ werkt? Wens je gedachten, verlangens en aannames over hoe een relatie zou moeten zijn te doorzien, los te laten en te kiezen voor de Stilte in jou? Alles wordt eenvoudig in de omgang vanuit de Stilte van Zijn. Wil je omgaan met je relatie vanuit je hogere Essentie? Zullen we samen het verschil onderzoeken hoe je persoonlijkheid en ziel in de relaties(s) staan? Over mij
Steeds meer vind ik de Stilte in mijzelf en ga de relatie op geheel andere wijze ervaren. Een relatie waarin werkelijke ontmoeting kan plaatsvinden, omdat mijn ‘ik’ minder op de voorgrond staat. Wonen, werken, relaties, alles is gemakkelijker geworden. Ik kan diepergaand ervaren wat werkelijke vrijheid inhoud. Ik begeleid je door mijn eigen ervaring graag een stukje op je pad!
Master Healer reader coach, Satsanggever en docente Tips:Denk eens aan onderstaande workshops: - Workshop “Tweelingstraal, Heilig huwelijk en relatie vragen” Of boek een (reeks) (relatie) sessies bij mij. Je kunt samen komen of apart. |
Auteursrechten
De auteursrechten op deze tekst zijn voorbehouden.
Volg ons op:
Op een gegeven moment ontmoet je misschien zelfs die ene en weet je “Dit is hem of haar!” Die éne waarnaar je altijd op zoek ben geweest! Het plaatje is compleet, je houdt op met zoeken, er ontstaat rust. Je hebt prachtige ontmoetingen, mogelijk ook nog wat strijd hier en daar, maar over het algemeen is het rust, voelt het als Thuis en leer je te genieten. Ga je voelen dat je alles mag hebben wat je ooit gewenst hebt. Word je steeds zelfverzekerder en maak je prachtig mooie stappen in je spirituele ontwikkeling. Je wilt dit nooit meer kwijtraken. Dit is het, je hebt het gevonden!
Ook ik heb mijn hele leven gezocht naar die ene. En, ja, ik had hem gevonden. Prachtig! Rust! Eindelijk thuis! De zoektocht was over. Zo voelde het. Maar, ook de angst, die enorme angst hem weer te verliezen. Juist nu, want ik had hem gevonden! Vasthouden, duwen, trekken, heel even maar, want ik had geleerd van vorige diepgaande relaties om het al meer in mijzelf te vinden, mijn eigen weg te wandelen, niet meer alles op te geven voor de relatie.