Business Meeting / Satsang

Meer weten en meehelpen bij de omslag in het organisatieleven?

kernwoorden:

Elohim Centre - Starfamily of Creation
÷ ÷ ÷ ÷ ÷
 









Business Meeting / Satsang

Workshop: 005
Deze workshop behoort tot de opleiding:
Hij kan ook los van een opleiding gevolgd worden.

Beschrijving

Meer weten en meehelpen bij de omslag in het organisatieleven?
Lees de volledige tekst

Data & prijzen

Op dit moment zijn er (nog) geen data en prijzen bekend.

Business Meeting / Satsang

In de Business Meeting / Satsang zal centraal staan hoe de manager of leidinggevende zijn/haar organisatie kan optillen naar nieuwe vormen van ondernemen. In het nieuwe ondernemerschap gaat het om het belang van de gevoelsinteractie tussen de manager, het bedrijf als organisme en de maatschappelijke omgeving. Door bewustwording en afstemming op het hart, gevoel en inspiratie komen management en medewerkers weer in contact met de essentie van de organisatie waardoor teamgevoel, gezamenlijke draagkracht en een positieve uitstraling naar klant en maatschappij als vanzelf zullen ontstaan. Door middel van onderlinge uitwisseling, geïnspireerde lezingen, zelf ervaren en praktijkvoorbeelden van de deelnemers, helpen we elkaar op weg naar de organisaties van de toekomst. Daarin zal ons kleine, reactieve of ambitieuze zelf, onze eilandjesgeest ophouden te bestaan en geluk vinden in een gezamenlijk aanpakken en het algemeen belang.

 

Meer lezen....

De meeting vindt plaats o.l.v. Joke ElZiam Nootebos, directeur Elohim Business Centre.
Overige begeleiding: Bianca Willemse, Willeke, Rinke Brinksma  

 

Dag 1, “de Verkenning”
Op dag 1 zullen we kennismaken met elkaar en verkennen hoe het persoonlijke leven en het organisatieleven eruit zal gaan zien na het einde van de financiële crisis. Hierbij komt de relatie tussen innerlijke groei en organisatiebloei aan de orde en het belang van de ervaring van de subtiele energiewereld in ons en om ons heen.

 

Dag 2, “Mogelijkheden en belemmeringen”
Op dag 2 gaan we dieper in op de organisatieveranderingen die nodig zijn om te komen tot het nieuwe ondernemen en leidinggeven. Naast het onderzoeken van de mogelijkheden om met energiemanagement te werken aan de sfeer binnen de organisatie of instelling, wordt ook een energetische organisatiediagnose uitgewerkt voor een van de deelnemers. Hierbij wordt onderzocht wat de essentie of eigenlijke missie van de organisatie is en wat de huidige uitstraling van het bedrijf naar buiten is. Zo wordt inzichtelijk welke stappen gezet kunnen worden om de gewenste belemmeringen op te heffen, veranderingen door te voeren en de essentie van een organisatie tot leven te brengen.

 

Dag 3, staat in het teken van de “Ingrediënten voor realisatie en succes”.
Belangrijke thema’s als de plaats van geld en groei en de onderstromen en bovenstromen in de organisatie komen uitgebreid aan de orde. Deze dag is er ook vooral aandacht voor wat de manager zelf nodig heeft in termen van persoonlijke ontwikkeling en ondersteuning om de organisatie door de veranderingen heen te kunnen leiden. Aan de hand van een praktijkvoorbeeld van een van de deelnemers, wordt ingegaan op de persoonlijke potentie en levensbestemming van de leidinggevende tegen de achtergrond van de eigen organisatie. Tot slot brengen we in kaart wat regels en controle doet verminderen en een vloeiende stroom van gemak, welzijn met een gezamelijke draagkracht op gang brengt. Het gezamelijke draagvlak zal bestaan uit onzelfzuchtige dienstbaarheid aan onszelf, de organisatie of instelling en aan onze achterban.

Natuurlijk kijken we op de laatste dag ook terug op de oogst van deze driedaagse en wat we daarin met elkaar helder hebben gekregen.

 

Help mee aan de shift van het organisatie-, bedrijfs- en instellingsleven!
Ben je een pionier, wil je veranderingen; we rekenen op je!

Auteursrechten

De auteursrechten op deze tekst zijn voorbehouden.



© Elohim Centre
Bekijk ook eens: