Quantumleap naar overvloed, welzijn, geld, kracht en liefde
Workshop: 2012.041
Deze workshop behoort tot de opleiding: ZV, PL, ZHRC, GM, DL, ILMK
Hij kan ook los van een opleiding gevolgd worden.
Beschrijving
Geld, autoriteiten en kwetsbaarheid;een workshop die de essentie raakt van alles wie je bent en onze planetaire verlichting in de wereld van materie helpt trekken. Hoe maken we onze gevoeligheid, integriteit, tederheid en hulpvaardigheid tot een kracht in de mentale, autoritaire, geld en verharde samenleving? hoe creëren we overvloed en hoe voorkomen we dualiteit als we te maken krijgen met mensen en organisaties die trillen op het collectief onbewuste, uit zijn op eigen belang of altijd voor het offensief, eigen geld of regels kiezen? We zullen onze grootste basic-patronen en conditioneringen rondom geld, autoriteiten en onmacht, met een lach en gemak doorbreken en tegelijkertijd werken aan de veranderingen in de wereld.
Lees de volledige tekst
Data & prijzen
| data en tijden | prijs | docent | locatie | inclusief | aanmelden |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 t/m 18 nov 2012, 10-17 uur | 528,00 | Joke ElZiam Nootebos | Elohim Centre | lunch eten overnachting kristal gratis entree helende Zelfrealisatie tuinen prijs is vroegboekprijs | aanmelden |
| 22 t/m 24 nov 2013, 10-17 uur | 543,00 | Joke ElZiam Nootebos | Elohim Centre | lunch eten overnachting kristal gratis entree helende Zelfrealisatie tuinen prijs is vroegboekprijs | aanmelden |
Quantumleap naar overvloed, welzijn, geld, kracht en liefde
Geld, autoriteiten en kwetsbaarheid Een speciale workshop die de essentie raakt van alles wie je bent en de planetaire verlichting in de wereld van materie helpt trekken. Hoe maken we onze gevoeligheid, integriteit, tederheid en hulpvaardigheid tot een kracht in de mentale, autoritaire, zakelijke (of verharde) omgeving? Hoe gaan we, met respect voor eigen ziel, basis(behoeften) en nieuwetijds geest, om met massabewustzijn in onze omgeving? Hoe voorkomen we dualiteit als we te maken krijgen met mensen en organisaties die "dicht zitten" of alleen op eigen belang gericht zijn? Hoe is dat thuis en op ons werk? Hoe open we deuren in onszelf en de maatschappij? Tijdens de workshop zullen onze grootste basic-patronen en oude conditioneringen rondom geld, autoriteiten, gevoeligheid en (on)macht, met een lach en gemak doorbroken worden. Deze conditioneringen staan het leven volgens onze Ware Natuur en het meesterschap nog in de weg. Ze zijn zo sterk omdat ze zo zwaar in het collectieve veld nog geankerd zijn en het heel moeilijk is er door heen te breken. Wat leer je . Geen woorden maar daden door rechtstreekse praktijkoefeningen!
Verder doel van de Quantumleap workshop
Je zult het grote ZELF leren kennen en toepassen
Docent
Aanvullende workshops zijn
T:+31 (0)597 541539 E: info@elohim-centre.org |
Auteursrechten
De auteursrechten op deze tekst zijn voorbehouden.
Opleidingen
Deze workshop of module is nodig voor de (beroeps)opleidingen:
- Zelfrealisatie-verlichting opleidingstraject
- Zelfrealisatie Pillar of Light (traject)
- Zelfrealisatie Healer-Reader-Coach
- Opleiding; gevoelig nieuwetijdsmens in de maatschappij
- Opleiding; Dienstbaar leiderschap, nieuwetijds samenwerken, co-creatie
- opleiding: innerlijk leiderschap met meesterschap en kwetsbaarheid













