Gebruiksaanwijzing
TinctuurVan de tinctuur worden twee tot meerdere keren daags (volg je intuitie hierbij) enige druppels op het lichaam aangebracht, in de mondholte gedruppeld, in de aura gewaaierd of verstuift.
OlieVan de olie smeer je smeer je 's ochtends en 's avonds (behalve nr. 10 deze gebruik je alléén in de ochtend) en naar behoefte, enige druppels op je lichaam. Laat je hierbij door je intuitie leiden. Algemene punten zijn: de polsen, chakra's en de halswervel. Denk erom dat olie vlekken op de kleding kan geven.
Engelparfum-Duftspray De geursprays kunnen als parfum gebruikt worden. Zij bevatten hoogwaardige etherische olieën en pure alcohol. Voor alle soorten geldt:Gebruik per dag niet meer dan 2 soorten tegelijk. Uiteraard helpt het ook als je het flesje bij je draagt of onder je kussen legt.
Verdere gebruiksmogelijkheden Reiniging van aura, ruimtes en edelstenenTer reiniging van de aura, ruimtes en edelstenen kun je vooral de energieën van Seraphis Bey en Aartsengel Michael gebruiken. Wrijf enkele druppels op de handpalmen en van daaruit laat je energie naar het te reinigen gebied of voorwerp stromen. De tinctuur kan ook direct of verdund met water verstuift worden. De energieën van Serapis en Michael neutraliseren onaangename en belastende energieën en in het bijzonder krijgen edelstenen hun kracht terug. Bij het schilderen van ruimtes kun je deze essences door de verf roeren, daardoor worden storende energieën die zich aan de wand gehecht hebben, opgelost. (denk ook aan meubels en foto's) De ruimtes zijn helder en fris. Het opladen van ruimtesDe lichtwesen essences kunnen gebruikt worden om een ruimte op te laden. Daarvoor wrijf je enkele druppels in je handpalmen en ga je daarmee door de ruimte of je verstuift de tinctuur direct in de ruimte. Doe enkele druppels in een bakje water op de radiator. BadenNeem een tot twee handen zout en druppel enkele druppels tinctuur, duftspray of olie eroverheen. Strooi dan het zout in het badwater. Het beste is zee- of kristalzout. Zout haalt belastende energieën uit de aura in combinatie met een lichtwesen product. Ook kun je honing of room met een essence verrijken en in het badwater doen. Werking Aspecten die in het onbewustzijn bij meer dan 80% van de mensen, ook van de lichtwerkers, nog aanwezig zijn in het eerste en tweede chakra: Niet voldoende openheid, veiligheid en vertrouwen naar elkaar en het leven (soms zelfs wantrouwen). Elkaar niet alles gunnen en elkaar niet altijd stimuleren, soms zelfs jaloers of zichzelf vergelijkend met anderen (afgescheiden denken en reageren). Hiervoor kunnen druppels Lichtwesen-essences helpen.
|