|
Een geweldige schoonheid is het als de tweelingstralen samenkomen. Als Hoger Bewustzijn, geest en lijf samenkomen met de andere helft.
door Joke ElZiam Nootebos
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Omdat het Elohim Centre is overgestapt op krachtplaats-tincturen, bieden we onze restpartij etherische oliën aan.
Het gaat o.a. om unieke soorten die niet overal gemakkelijk verkrijgbaar zijn. Vrijwel alles zit in 10 ml flesjes met druppeldopje en Elohim Centre etiket.
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Elohim Centre Krachtplaats- en Kruiden Tincturen - Therapeutische Test Set
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Deze bol laat je genieten van nieuwe ervaringen en stimuleert het verkennen van alle mogelijke wegen totdat je de beste oplossing hebt gevonden.
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Geeft houvast, stabiliteit en energie, bevordert vitaliteit en motivatie. Ook brengt de malawi carneool troost bij verdriet, kalmte bij stress
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Dit liefdevolle meesterkristal, zorgt ervoor dat je tot in je Essentie wordt aangeraakt. Het heeft een groot bereik, het werkt min of meer als een ‘vuurtoren', als een baken. Liefdevol brengt het saamhorigheid en harmonie in groepen. Haalt het beste in de mensen naar boven. Het kristal vergroot het zelfvertrouwen en de zachtheid in jezelf.
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
Zelfrealisatiepakket voor huidige collectieve thema's : seksualiteit, relaties
voor meer info klik op de afbeelding
|
|
bergkristalbuisje, Agaat, Agaat (Botswana), Amazoniet, Amethist, Ametrien, Andesopaal, Apatiet, Aquamarijn, Aragoniet, Australische Donderei, Aventurijn groen, Azuriet, Barnsteen, Bergkristal, Blauwe saffier, Bloedkoraal, Brazilianiet, Calciet, Calciet (blauw), Calciet (geel/oranje), Calciet (groen), Calciet (honing), Calciet (mangaan), Carneool, Chalcedoon, Chiastoliet, Chrysocolla, Chrysopraas, Citrien, Coelestien, Cyaniet, Dumortieriet, Eudialiet, Fluoriet, Goudsteen, Granaat, Heliodoor, Heliotroop, Hematiet, Hemimorfiet, Indigoliet, Ioliet, Jade, Jaspis, Kunziet, Kwarts, Labradoriet, Lapis lazuli, Larimar, Lepidoliet, Maansteen, Magnesiet, Magnetiet, Malachiet, Melkkwarts, Mookaiet, Mosagaat, Nefriet, Obsidiaan, Ocean jaspis, Olivijn, Onyx, Opaal, Oranje Calciet, Pietersiet, Prehniet, Pyriet, Regenboog obsidiaan, Rhodochrosiet, Rhodoniet, Robijn, Robijn in zoisiet, Rode jaspis, Rookkwarts, Rozenkwarts, Rutielkwarts, Saffier, Seleniet, Smaragd, Sneeuwvlok obsidiaan, Sodaliet, Sugeliet, Tektiet, Tijgerijzer, Tijgeroog, Toermalijn, Toermalijnkwarts, Topaas, Topaas (goud), Topaas wit, Turkoois, Unakiet, Valkoog, Vuursteen, Woestijnroos, Zinkblende, Zirkoon, Zoisiet, Zonnesteen, Zwarte toermalijn
|
|
Nieuw geld is vol voedende informatie
Arm of rijk: we hebben meestal al lang bepaald wat we willen komen ervaren in dit leven rondom bezittingen en geld. Het voornemen van onze ziel kun we niet "zomaar" veranderen.

Het Gouden Tijdsprincipe werkt pas als de mannelijke en vrouwelijke, het hogere en aardse (innerlijk kind en lijf) eenheid vinden in onszelf. Als materie dienstbaar is aan goedheid en het hart materie niet minder vindt.
Geld is soms "vies" doordat voor velen geld en materiën een doel op zich zijn, i.p.v. een fundering om plezier, schoonheid en goedheid te verspreiden. Velen voelen het verschil niet waar van uit iemand functioneert of zitten nog vast aan oude zelfverloochenende geloftes, aan armoedebeloftes. Aan geloofsystemen dat je een beter mens bent als je minder rijk bent. Rijken zijn de slechteriken, zij hebben de macht. Onzin natuurlijk. Er zijn ook heel goede, welgestelde mensen die echt niet op persoonlijk gewin uit zijn. Zij laten een ander niet verliezen om zelf te winnen en "zitten" ook niet op hun geld.
Vooral in spirituele kringen heeft geld bezitten onbewust of bewust soms een negatieve klank. Geld, als wereldse rijkdom wordt dan gezien als tegenpool van Goddelijke, innerlijk rijkdom. Zelf krijg ik ook zo nu en dan mailtjes over hoe ik nu geld kan vragen voor Gods gave. Alsof de staat de uitgaven van de tempel nog steeds betaald.
Aan geld kleeft dus veel individuele en collectieve informatie. Het brengt mensen veiligheid, basisbehoeften, bestaansrecht, macht in relaties/organisaties en aanzien. Dit zal echter alleen maar tijdelijk kunnen zijn. Alleen zelfrealisatie met een geheelde innerlijke man/vrouw, met genoeg liefde, eigenwaarde en zelfbekrachting brengt zoveel innerlijke rijkdom dat we ook uiterlijke rijkdom aantrekken tegelijk met de wens tot delen.
Het Goddelijke wil zich uitdrukken in materie Dat is de kracht van deze tijd. Het brengt nu echter ook al het ongerief, de blokkades en soms ook oordeel omhoog.
Hoe krijg je geld binnen De informatie die we op geld zetten heeft alles te maken met de wijze waarop we het binnenkrijgen. Hoe voelt het als we in een uitkering zitten? Hoe verdienen we ons geld op de werkplek? Klopt dat met onze ware natuur, onze innerlijke waarheid en bestemming? Maken we pijnlijke compromissen? In dat laatste geval zullen we bij het uitgeven van geld dat we niet met plezier verdiend hebben, ook uitgeven aan zaken die iets voor ons moeten opvullen of compenseren, iets wat zo weer voorbij is. Dit blijft een eeuwige cirkel.
Geld is voor ons nu een inwijdingsproef Geld is in deze tijd een inwijdingsproef. Het daagt ons uit het te verdienen door in ons meesterschap te staan. Dat te doen waar we voor komen en dit met plezier, vertrouwen en liefde voor elkaar en de samenleving te doen.
Zolang we rondom geld (en werken) nog angst en onvermogen kennen, ons zorgen maken, niet genoeg eigenwaarde hebben, de bedoelingen van anderen wantrouwen, in vergelijking, concurrentie en tekorten denken, zolang sluit ons hart zich en zal alleen de zakelijke kant van geld een rol spelen, waardoor we de spirituele stroom van overvloed afknijpen.
Soms zijn mensen toch rijk terwijl ze de ander of het milieu schaden, hoe kan dat dan? In dat geval kennen ze de energie van Shakti al wel, de waardering voor de Goddelijkheid van geld in het aardse. Ze kennen de waarde en liefde voor zichzelf en hun eigen familie, maar ze bezitten de kosmische vorm van Shakti, welke één is met Shiva, niet. Ze missen het spirituele bewustzijn waardoor ze slachtofferschap, tekorten, macht en angsten zaaien. Uiteindelijk keert dit zich tegen hen. Het ondermijnt hun gezondheid en in grote organisaties kan er zelfs een aanslag of bedreiging op het leven gepleegd worden, enorme tegenslagen plaatsvinden, kortom uiteindelijk worden ze tegengehouden door het universum.

Geldkwesties vanuit dualiteit De één tegenover de ander? Dan creëert dit altijd het tegenovergestelde. Rijkdom tegenover armoede, slachtofferschap en macht. Het overkomt het rijke westen ten opzichte van ontwikkelingslanden en ons ten opzichte van onze uitkerende instantie, cliëntenkring of werkgever. Mensen en landen gaan leunen, voelen zich vervolgens slachtoffer van diegene die hun geld geeft/leent. Geld geven zonder de informatie erop van vertrouwen in eigen bekwaamheden, zonder liefde en aanmoediging voor eigen verantwoordelijkheid en kracht, werkt niet.
In zaken van geld en werk, zoeken we dan altijd het beste voor beiden en het grotere Geheel? Geven we een gun-energie aan geld mee als we gireren of boodschappen doen? Staan we er in dankbaarheid en met respect bij stil wat we ontvangen of zitten we op onze zorgen? Kiezen we de producten, mensen en bedrijven die vanuit het hart opereren, of kiezen we het goedkoopste?
Win-win principes dragen het vrouwelijke Shakti-principe van overvloed in zich mee, zowel als de mannelijke scheppende en verantwoordelijke daadkracht, welke ontstaat vanuit liefde. Geld wordt zo een Liefdesolievlek en brengt vertrouwen en saamhorigheid voor de gouden samenleving.
Mensen met een positief vertrouwen op geld, mensen die niet vies zijn van inzet, trekken mensen aan die ook zo zijn en gemakkelijk betalen.
Omgekeerd, als we in oordeel of angst zitten rondom geld, dan zal dat bevestigd worden door de mensen met wie we in een geldstroom zitten.
Zit je met (healings-) geldvragen? Denk dan aan een telefonisch of live consult; 0597 541539.
Alle teksten mogen worden overgenomen mits in zijn geheel gebruikt en met bronvermelding Joke Elziam Nootebos, www.elohim-centre.org tel 0597 541539
|
|
|