Elohim Centre - Starfamily of Creation
÷ ÷ ÷ ÷ ÷
 






Sensitieve mensen en het heilig huwelijk


Sensitieve, gevoelige mensen verlangen soms zeer naar een fijngevoelige relatie,

waarin de tederheid en de liefde die ze zelf zo diep van binnen "weten" , er kan zijn. Verlangen naar een relatie met zichzelf en de partner waarin de passie van het leven, ook in de seksualiteit op een tedere manier er mag zijn. Waar seks niet los staat van elkaars ziel en Wezen. Niet los van de liefdeservaring.

 

 bewustzijndansen

 

 

Zo vaak ervaren gevoelige mensen passie, prikkeling,

lachen, stoeien tijdens seks, maar blijft er iets knagen omdat er iets niet kloppend voelt. Vaag op de achtergrond voelt een gemis, een "weten", dat het een teder oplossen in Liefde kan zijn. Een innig ontmoeten van elkaars Goddelijke schoonheid. Elkaar ten diepste vinden om geheel in elkaar op te lossen als in een heilig huwelijk.

 

 

 

 

Maar dan is er ook weer haar twijfel; "is dit het nu, deze wereld van lust, vriendschap en plezier? Ik zie toch ook genieten, passie, gevoel? Het moet toch goed zijn? Het zal wel aan mij liggen. Ik ben niet geaard genoeg, doe maar alsof het goed gaat. Het ligt aan mij, ik heb teveel schroom, ben te gevoelig. Kan mijn hart, lijf en ziel niet genoeg openen. Ik moet beter mijn best doen me aan te passen, tevreden te zijn". En de man die naast zijn liefde en vriendschap altijd voor momenten kon ontsnappen aan verbondenheid door pornofilms en lust zonder ziel, voelt ook dat er iets niet meer klopt daaraan.

 

En soms, na een heel aantal jaren, ontstaat er dan mogelijk trouw aan het eigen hoger weten. De erkenning voor de gevoeligheid van de lichtlichamen, het eigen lijf en de schoonheid van de ziel. Er begint meer eigenliefde te komen. Het besef; ik ben gewoon anders, ik ben gevoelig en mag daar rekening mee (laten) houden. Ik kies voor wat er wel en niet bij me hoort. Ik luister of het kloppend voor me voelt, ook in mijn buik en lijf. Ik kies niet meer voor onbevredigende seks of relaties die voor mij grof, dominant of claimend zijn, er net niet helemnaal voor mij zijn, hoe lief ik die ander ook vind. Mijn gevoelige ziel wil immers overal bij aanwezig kunnen zijn.

 

Wat echter niet altijd zo duidelijk is, is dat deze gevoelige mens, veel van de werkelijke eenheid en zielenliefde bij zich draagt. Iets waar de wereld naar verlangt. Wat we nodig hebben om in de vijfde dimensie te komen.Vaak is het aarden van de lichtlichamen door de onderste chakra’s genoeg. Daardoor ontstaat God-Godin Kracht, passie en bezieling, autonomie ook in het lichamelijke.

 

Gaat seks na een tijdje tegenstaan

Er kan nóg zoveel aards genieten zijn, zoveel zin in vrijen, samenwonen of wat dan ook, maar als er niet vanuit de ziel een werkelijke voortdurende ontmoeting is met je maatje, dan kan het ook niks worden met de seks en het gepassioneerd zijn. Gaat het na een tijdje tegenstaan omdat er iets mist.

 

Misschien heb je wel een partner gehad die het net andersom beleefde met jou. Die het tegen ging staan, dat jij altijd zo gevoelig bent, over liefde spreekt, allerlei voorwaarden lijkt te stellen. Een partner die denkt; kom laat ons nu toch eens gewoon genieten, vrijen, dansen, drinken, blowen, doen zonder nadenken. Spring er toch in, wees toch eens vrijer, doe toch gewoon mee. Misschien doe je het en leer je ongeremder, seksueler te zijn, ondanks dat er een klein stemmetje is dat vindt dat er iets niet klopt. Deze seksuele lessen, al klopt het niet voor je, maken dat je toch ook vrijer wordt.

 

Iets in je hart en ziel kan doodbloeden

Iets in je hart en ziel kan doodbloeden in alle twijfel aan jezelf. Je trekt je nog verder terug. (uit het leven, je aarding, het fysieke en uit de verbinding met je innerlijk kind of partner) Je voelde misschien ook wel iets kloppends aan de redenering van je partner. Maar wat er eigenlijk gebeurt is dat je nog meer bent gaan twijfelen aan je eigen licht en waarheid. Dit mooie waar je mee komt! Juist omdat de wereld om je heen heel anders lijkt te zijn en je ook zelf wel wenst te leven in passie, een sensitief warm seksueel wezen wilt zijn.

 

Deze tijd van je terugtrekken in je zelf, leid je mogelijk nog verder naar de eigen Goddelijke Vonk, je Essentie. En dan ontstaat pas het echte vertrouwen in volmaakte liefde, in je ziel, in de eenheid van heilige relaties die mogelijk moeten zijn. Vertrouwen in je eigen lijf waar de ziel en lichtlichamen niet langer los van bestaan.Vertrouwen in je eigen waarheid.

 

Nu komt het helemaal alleen uit je zelf en Zelf. Geen maatje die het aan je moet bewijzen. Je bent misschien open voor een maatje, maar alleen in gezamenlijke waarheid. En als het niet komt, ook goed, want je bent het heilig huwelijk nu met jezelf aangegaan. Er is nu veel meer aandacht en liefde voor je eigen lijf, voor de schoonheid voor je dierlijke seksuele reakties, voor je ziel. Het speelt zich allemaal in jou af. Je mag wel, maar hoeft er niets mee. Alle delen van jezelf mogen er nu zijn. De deur naar je hormonen, naar je ziel, niets blijft er meer dicht. Het voelt fijn met jeZelf, niet alleen, maar Al-een.

 

Je hebt nu alles wat je nodig hebt. Je twijfelt niet meer aan dit weten van je ziel, doet nooit meer afstand van hetgeen je "weet", hoe de omgeving of zelfs je partner ook reageert of redeneert. Je kan alleen nog maar je eigen waarheid volgen over aardse liefde en Goddelijke Liefde. Je kunt alleen nog maar trouw aan het Goddelijke Hart van jezelf zijn, je voelt dat het in enorme tederheid leeft, maar ook ongeremd kan zijn, vreugdevol en passievol, seksueel en speels, dat het deze aarding omarmen kan omdat je jezelf niet langer miskent, omdat je Goddelijke Vonk nu in je lichaam leeft.

 

En als het maar met het juiste maatje is, zal het er nu wel allemaal zijn, hoef je niets te leren. Geen relatie- en seks-truckjes en spelletjes. Een maatje dat ook "kent en weet" en ook in zijn of haar Essentie leeft.

 

 

De meer aardse partner

Hoe vaak heeft ie al gefeest, gebeest, toegegeven aan aardse genoegens en lust, hoe vrij voelt ie zich al, kan zichzelf waarderen, erkennen en toestaan in de seksstroom. Toch gaat er langzaam ook hier een "weten" open dat er meer is, dat er werkelijk eenheid kan zijn in de ontmoeting, dat er ziel is en er een koppeling nodig is van geest, hart en seks.

 

tweelingzielen

 

Langzaam gaat ook deze partner op zoek naar innerlijke waarheid. Door de brug van het hart komt ie uiteindelijk bij de eigen Essentie en zal de liefde, het vrijen nu ook voor hem/haar moeten "kloppen".

 

 

 

 

Er begint soms verlangen te ontstaan naar een meer absolute liefde, naar eenheid met een vaste partner. Misschien met jou, misschien met een ander. Soms gaat eerst de zoektocht naar de eigen Essentie via meerdere anderen.

 

En aan het einde van ieders zoektocht, zijn lichaam, seks, ziel en geest geen afzonderlijke delen meer in onszelf. Als mannelijk en vrouwelijk in ons zelf thuis zijn gekomen, als ze elkaar binnenin onszelf ondersteunen, onafhankelijk en volwassen zijn geworden, dan kunnen we met een partner in een werkelijk heilige verbintenis leven, in onze eigen zorgeloze waarheid. Is er liefde en pijn in Eénheid. Het heilig huwelijk van lichaam tot lichaam, van hart tot hart van ziel tot ziel en tenslotte van God tot Godin.

 

Joke ElZiam Nootebos

 

 

 

Fysieke liefde

 

Och, had ik maar het lichaam van een mooie rijpe vrouw dacht ik vaak. Het lichaam waar mannen op kunnen vallen. Nooit was ik goed genoeg in mijn ogen en ik omhulde me met verborgen houdende gewaden en houdingen. Maar nu, zelfs op dit moment, buig ik diep voor dit lichaam. Want het weet en is zoveel. Het herbergt al mijn blokkades en angsten, maar ook mijn ziel. Zoveel liefde die ik ben doorstraalt dit lichaam en ik heb het lief en aai het overal. Het is mooi. Ik ben zo dankbaar. Het is puur en echt en daarom prachtig.

 

En dan, dan heb ik eindelijk genoeg zelfvertrouwen om in mijn gevoel en lichaam mijn Goddelijke Vonk op te nemen en te ervaren. Ik straal het uit, ik leef, beweeg het en bruis van gezondheid. Ik heb zin in Leven. Zin in vrijen. Zin in dansen met mijn kosmisch en fysieke lijf. Zin om de man te ontmoeten die dit alles ook kan zien en vasthouden ... die met mijn geest en lichaam zoent, danst en vrijt omdat het zo mooi is in haar hemelse en aardse schoon-heid, echt en oprecht. Die me in wildheid en speelsheid lief heeft vanuit zijn eigen ontwaakte God en mens. Die me met zoveel zacht-heid, respect en tederheid aanraakt omdat hij in mijn huid mijn hele Wezen aan mag raken en ontmoeten. En daarmee zichZelf. Grenzeloos samenZijn.

 

 En tranen stromen over mijn wangen nu ik voel hoe mijn Goddelijke Vonk houdt van mijn lijf, er bezit van neemt. Oneindige geborgenheid en liefde. Zo blij met samen de ervaring te delen. Zo vol, zo goed. Ik ervaar hoe mijn innerlijk kleine, onzekere mens wordt gesteund door de Godin in mij. Liefde stroomt uit al mijn poriën. Zo blij is mijn Godin dat ze een lichaam heeft om zich uit te drukken, om te feesten, te voelen, thuis te zijn, gestreeld en erkend te worden. Ze ankert zich voorgoed in haar woning, nu ik dit eindelijk heb toegestaan omdat ik alles begrepen heb en mijn Godinnenlijf haar plek gaat innemen.

 

Mannen en vrouwen hebben hierin hun eigen thema’s uit te werken:

 

Mannen die worstelen met hun man-zijn.

Vrouwen klagen over hun man en zij over hun vrouw. Prachtige mannen en vrouwen vol gevoel en bewustzijn. Maar met een schaduw welke keer op keer hetzelfde oude patroon herhaalt.

 

Vrouwen die in de nieuwe tijd inzien dat ze hun kracht/macht weggeven. Bewuste Vrouwen vol liefde en respect voor zichzelf en de partner, die geen grenzen stellen en ongelijkwaardige relaties ontwikkelen of in stand houden.

 

Ze houden van hun man, maar er resoneert te weing terug op bepaalde lagen. Er ontstaat zelfverloochening en zelf ontkrachting bij het willen aanvaarden van wie hij nu is en niet erkennen wat ze z(Z)elf nodig hebben of willen.

 

Seks gebruiken als middel om de man aan zich te binden. Ook (onbewust) door geen zin te hebben.

 

Zijn zelfrespect, eigen kracht helpen teruggeven, zijn jongetje begrijpen en veiligheid geven en daar onbewust liefde-aandacht voor terug verwachten.

 

Liefde zijn

 

Als we werkelijk Goddelijke Liefde zijn en al deze lagen in ons met elkaar versmelten door fysieke samenkomst is dat het meest krachtige wat kan plaatsvinden. Vrouwelijke magnetische Godinnenkracht en mannelijke electrische Godenkracht ontmoeten elkaar in het heilig huwelijk

 

Als we dat kunnen, werkelijk Goddelijk Liefhebben, Liefde zijn en jij de magie van mijn diepste vrouwelijke magnetische Godinnenkracht in je op kunt nemen, en ik die van jouw electrische Godenkracht, dan vindt er een Heilige Hwelijk plaats. In mezelf, in ons. We zetten dan in het collectieve veld voor de aarde iets fantastisch neer. Ons persoonlijk zelf, DNA van voorouders en zielengroepen, ontladen tijdens dit eenheidsmoment. Er ontstaat zoveel licht.

 

Ik-Ben

 

Het bewustzijn van twaalf hogere zelven, deel van ons Ik-Ben lichaam, verenigt zich in ons tijdens onze versmelting. Als we elkaar van Wezen tot Wezen ontmoeten en liefhebben, dan stralen onze aura’s goud uit welke de hele omgeving optilt.

 

Deze heilige samenkomst van God tot Godin, van man en vrouw, in eenheid en erkenning op alle lagen, is de bedoeling van de menselijke evolutie en is weggelegd voor elke man en vrouw.

 

Tweelingvlammen en stralen en andere zielerelaties

 

Tweelingvlammen en stralen ontmoeten elkaar om dit heilig huwelijk, eerst in henzelf, naar de aardse realiteit te brengen om uiteindelijk elkaar te brengen bij de ziele- of kosmische Taak.

 

Elkaar tot de God-Godin en universeel mens te brengen kan in een platonische onvoorwaardelijke vriendschap of een partnerrelatie. Vooral bij tweelingstralen zal ook dienstbaarheid en taak samen komen.

 

Beschadigingen op seksueel en Liefde gebied

 

Nu helen we elkaars beschadigingen op seksueel en Liefde-Kracht gebied, want er is zo enorm veel mis gegaan hiermee. De mooiste kracht van seksualiteit is de lelijkste geworden: geweld, manipulatie, onderdrukking en verkrachting trillen na in onze cellen omdat de seks de eenheid met bewustzijn, ziel en Hart ontbeerde. Over heel de wereld is dit zich nu aan het uitwerken.

 

Liefhebben

 

Kun jij me toch maar werkelijk Liefhebben, niet vanuit lust of seksuele verslaving, niet vanuit Liefde die seks niet samen kan laten stromen met het Goddelijke, maar werkelijk Liefhebben door Liefde te zijn en je mannelijkheid aan mij te schenken. Door mijn Godin in mijn lichaam aan te raken met je Goddelijk mannelijk Wezen en autoriteit. Door ook mijn menszijn met gebreken een plekje in je hart te geven. Zonder jouw en mijn beschadigingen zou ik, als je dat deed, alleen maar Liefde kunnen zijn, me overgeven aan jou. Onze lichamen zullen het zelf doen, de heilige Liefde bedrijven, zonder begeerte, maar met passie en tederheid. Versierkunstjes zullen niet nodig zijn.

 

Ik zou niet bedenken je seksueel te behagen. Jij zou niet vrijen met je seksuele fantasieën. Jij zult mij, de Godin en vrouw, willen liefhebben en behagen. Jij zult mij als vrouw, als Liefde, steunen en laten genieten en dit keer zal ik je binnenlaten in al mijn lagen, mijn magnetisch fluïdum laten stromen, omdat je ongeschonden bent, omdat ik je onbaatzuchtig gezag erken die met heel zijn mannenlichaam en Goddelijke Kracht-hart, mij als Liefde eert en opent.

 

Mannen

 

Niet langer zou jij worstelen met macht of onmacht, gebondenheid of vrijheid in de seks als je me kunt ontmoeten vanuit Goddelijke Liefdes-Kracht en ik daarin je gezag zou erkennen. Je echte macht is onzelfzuchtige Liefdes-Kracht die op alle lagen mij, de vrouwelijke aard die Liefde is, ontmoet. Je kunt mijn Wezen Liefhebben als ik niet langer afhankelijk van je grilligheid ben, niet langer mijn seksstroom zou afknijpen om onbedoeld zo je aandacht, verlangen te trekken of je te willen ’hebben’’.

 

Jouw schaduw

 

Misschien word ik mannelijker, pinniger, zuurder zonder je seks, ben ik kouder, maar ik wil je schaduw niet meer in mij. Niet langer van je pracht afhankelijk zijn. Als jij mij niet werkelijk kunt beminnen van Godin tot mens met alles dat bij mij hoort, dan is je zaad niet oké om te ontvangen, dan maakt het me ontevreden of verdrietig. Je duwt me weg en trekt me aan. Ik doe niet meer mee.

 

Beiden reageren we vanuit angst en beschadiging. Ik wil niet wachten tot je grilligheid mij toe staat je Lief te hebben. Ik wil je liefde niet steeds ophalen. Wil geen afhankelijkheid, onmacht of ongelijkwaardigheid, welke me aan ego bindt en me uit Eénheid weghoudt.

 

Scheiding

 

Niet langer wil ik Liefde scheiden van seksualiteit en denken dat liefde hetzelfde is als een intiem moment, opwinding, vermaak en ontlading. Ik kies voor meZelf en niet voor emotionele, materiële of fysieke afhankelijkheid. Niet voor twijfel aan mezelf en aan jou. Ik wil je niet meer veranderen of wachten op verandering. Je bent helemaal goed en oké zoals je nu bent. Ook zonder mij.

 

Mannen

Mannen zullen zich niet laten bezitten, manipuleren en binden, hoeven liefde en warmte niet te verdienen door aanpassing en inspanning. De Goddelijke mannen zijn zorgzame, beschermende, verantwoordelijke en onafhankelijke krijgers. Ze laten zich niet leven. Niet door de vrouw en niet door hun hormonen. Zij kennen geen angst voor verbondenheid en intimiteit. En als vrouwen hun man- en Godzijn niet kunnen waarderen; zonder seksuele of liefdesruilhandel, zullen moedige mannen het zonder hen doen.

 

3269 goddelijkeman.jpg

 

Jouw mannenbeschadigingen zijn ontstaan doordat vrouwen Liefde en Respect aan je onthielden. Liefde die niets van je wil. Los jij je beschadigingen zelf op?

 

Zoveel mannen voelen dat ze op weg zijn naar veranderingen in henzelf. Willen hun lust in eenheid zien functioneren met het hart en bewustzijn.

 

 

Met of zonder partner. Begrijpen niet waarom porno blijft trekken, waarom er zoveel woede zit. De seks uitdooft. Waarom ze zich afzetten tegen de partner terwijl ze zoveel meer Liefde zijn geworden. Tederheid, bewustzijn en zachtheid zijn hun niet vreemd. Maar mannen willen hun temperament, hun ballenkracht terug en dit ook op Goddelijke wijze kunnen ervaren. Willen wel gevoelig zijn maar niet zo hoeven worden als vrouwen. Willen ervaren wat werkelijk Mannelijkheid is en de restanten aan blokkades en patronen doorbreken.

 

De nieuwe mannelijkheid ontstaat als het kosmische, de ziel en het lagere zelf samenkomen en verlatingsangst, al bij de moeder begonnen, zich losmaakt. De nieuwe mannelijkheid kan alleen in de broederschap van bewuste mannen ontstaan.

 

Tijdens de mannen-blueprint workshop zullen we met elkaar in gesprek komen en transformaties meemaken welke ook oude familiepatronen en je "programma" of blueprint kunnen overschrijven naar meer eenheid en de nieuwe mannelijkheid.

 

Overgave aan elkaar

 

We kunnen alleen bij elkaar blijven als we elkaar helpen onze beschadigingen te zien en te overstijgen. Als we elkaars wonden niet toedekken onder afhankelijkheid en liefde die geen echte liefde is. Als we eerlijk, helder, volkomen kwetsbaar en open durven zijn. In overgave naar elkaar en onze Goddelijke Vonk leven. We elkaar niet willen opvullen, zodat de eigen Goddelijke Liefde-Kracht dat kan doen. Als we elkaar vertellen wat we fijn en minder fijn vinden in onze levens en seksualiteit, zodat we nog meer leren liefhebben.

 

Laten we ons beschadigde menselijke zelf met elkaars hulp transformeren, zodat levens-passie blijft als ego verdwijnt. Bij elkaar zijn helpt sneller dan ooit de eigen egopijn, angst- en manipulatiestukjes te ontdekken en transformeren. Als we ze tenminste willen erkennen en kunnen zien door elkaars ogen. Als we onszelf trouw blijven en ondersteunen.

 

Ten slotte zijn we allen begonnen vanuit een verenigd man-vrouw zijn, op onze reis door de dimensies en is dat voor ieder ooit weer de bedoeling.

 

Verbinding

 

We zullen ervaren dat in werkelijke Liefde er geen hechting of verlatingsangst bestaat. Goddelijke Liefde verbindt alles, maar bindt niet. Meer hierover vind je in mijn boek; Goddelijke intimiteit, sekualiteit en de tweeling-straalrelaties" Vaak geven we elkaar de schuld als partners, zijn we niet tevreden, denken we over stoppen met de relatie In de 1ste en 2de chakra, in de seksorganen, bevindt zich nog zoveel oude informatie waardoor God, het Ik-Ben lichaam en universele Liefde hier nog niet wonen. Je hoofd en hart kennen dit alles, maar je lijf en genen vaak nog niet. Laten we daarom ook niet wijzen naar elkaar. Je mag ’nee’ zeggen om je eigen weg te gaan, om jezelf op te vullen.

 

Zij wachten liever op iemand waar ze op veel meer lagen mee kunnen samenkomen.

 

Ik ontmoet steeds vaker mannen zowel als vrouwen die zeggen: Ik heb het nu zoveel meegemaakt, die seksuele contacten zonder echte intimiteit en liefde, zonder zieleontmoeting. Ik hoef het niet meer. Zij wachten liever op iemand waar ze op veel meer lagen mee kunnen samenkomen. Al deze mannen en vrouwen transformeren hun  verlangen naar seks, geborgenheid en liefde te zoeken bij een ander. 
 

Ook zijn er net zoveel mensen die gewoon lekker genieten van de lust en de seks, van het aardse en dierlijke zonder dat de ziel elkaar ontmoet. En ook dat alles kent zijn tijd en plan in het universele hollogram.

 

Uiteindelijk zal het voor niemand meer bevredigend zijn elkaar niet te ontmoeten op alle lagen. Het dierlijke, menselijk en de ziel; het behoort allemaal tot hetgeen we liefhebben in onszelf en elkaar. Als vrije Wezens die in staat zijn in verbondenheid te leven. Met of zonder de ander.

 

Voor info en bestelling van het boek; T 0597 597415 of info@elohim-centre.org

 



© Elohim Centre
Bekijk ook eens: